120 Saat Emlak

Sertifikası

120 Saat Emlak Danışmanı Sertifikası

120 Saat Emlak Danışmanı Sertifikası, İstanbul Gedik Üniversitesi Onaylı 120 Saatlik Emlak Danışmanı Sertifikası Alarak Emlak Ofisinizi Kaliteli ve Yasalara Uygun Olarak İşletebilirsiniz.

Emlak Danışmanı Kursu ve Emlak Sertifikası Taşınmazın Ticareti Yönetmeliğine göre 2018 yılından itibaren zorunlu hale getirilmiştir.

Emlakçılık yapmak isteyen işletme sahibi veya çalışanların zorunlu olarak almaları gereken sertifika Emlak Danışmanı ve Taşınmazın Ticareti Eğitimini Almaları Gerekmektedir.

Emlak Kursu ile ilgili Detaylar Aşağıda Açıklanmıştır.

Emlak Kursu - Emlak Sertifikası Eğitimde Neler Öğreneceksiniz ?

Emlak Danışmanı Sertifikası
İndirimli Fiyattan Faydalanın

Başlanıgıç Fiyatı

699 ₺

Bir Eğitim İçin Geçerlidir.

120 saatlik emlak danışmanlığı sertifikası, gayrimenkul danışmanlığı sertifikası veya Emlak Danışmanı Sertifikası İçin Bizimle İletişime Geçin

Gayrimenkul Danışmanı Sertifikası Hakkında Tüm Bilmeniz Gerekenler Burada

Emlak Kursu Alarak Taşınmazın Ticareti Yetki Belgenizi Alabilirsiniz. 

120 Saat Emlak Sertifikasını Nasıl Alırım?

Öncelikle doğru yerdesiniz, emlak danışmanı sertifikası almak için İletişim Kanallarımızdan Bizimle İletişime Geçin.

120 Saatlik Emlakçılık, Emlak Kursu Öğrenci Yorumları

“Emlak ofisimiz ile birlikte emlak sertifikası aldık toplam 14 kişiydik kapsamlı bir eğitim verildi, belgelerimiz ise yaklaşık 10 gün içerisinde elimize ulaştı.”
Serap Aslımcı
“Myk seviye 5 için başvuru yaptım, 120 saatlik emlak danışmanı ve taşınmazın ticareti sertifikası almam gerekiyordu. runway kariyer den her iki belgeyi aldım memnunu sorun yaşamadım.”
Arzu Kırtaş
“Online eğitim ile 120 saatlik emlak danışmanı sertifikası aldık kardeşim ve ben işlemler çok hızlıydı sorunsuz ve zahmetsiz sertifikamız adresimize geldi teşekkürler.”
Hakan Ocaklı
“Uzun zamandır araştırma yaptım 8-9 tane eğitim kurumu var ama diğerlerinin ofisleri bile yok gitmek istediğimde evden çalışıyoruz dediler. runway kariyer ofisinde kaydımı yaptırdım gerçek bir firma”
Naciye Sezenler
"Eminim daha kolay ve hızlı sertifika alamazdım, her şey için teşekkürler ”
Damla Ulak
“örgün ve online eğitim seçme şansı sunuyorlar, ben online aldım. Video anlatımları gayet şık ve güzel. tavsiye ederim.”
Burcu Kır

Emlak Danışmanı 120 Saatlik Sertifika E-Devlet Sistemine Kayıtlı Olarak Hesabınıza İşlenir ve Taşınmazın Ticareti Yönetmeliğine Göre Gerekli Bir Sertifikadır.

Emlak Danışmanlığı Sertifikası almak İçin Bir Şart veya Ön Koşul Yoktur, Başvuru Yapan ve Sınavdan Başarılı Olanlar Belgeyi Almaya Hak Kazanırlar.

Evet Taşınmazın Ticareti Yönetmeliğine göre 120 saatlik emlak danışmanı ve taşınmazın ticareti eğitim sertifikası emlak danışmanı mesleğini yapmak isteyen kişiler için zorunlu bir sertifikadır.

120 saatlik Emlak Sertifikanızı almak için öncelikle bize başvuru yaparak kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra eğitimlere katılarak belgenizi alabilirsiniz.

MEB Onaylı Emlak Danışmanlığı Kurs Sertifikası almak için bize başvuru yapabilirsiniz. bu alanda İzmir Merkez Ofisimiz yada İstanbul Ofisimiz ile iletişime geçerek kayıt işlemleriniz başlatabilirisniz.

Emlakçılık Sertifikası Ücreti 2022 yılı için belirlenen ücret 700 TL Sınav için başvuru yapan adaylarımız kayıt esnasında EFT/ Havale veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirler.

Kurs süremiz toplam 1  ay olarak planlanmıştır. Ancak online eğitim ile kursunuzu 1 Hafta içerisinde bitirme imkanınız olabilir. Eğer emlak danışmanı sertifikasına acil olarak ihtiyacınız varsa ve hızlı bir şekilde emlak danışmanı sertifika sınavı için iletişime geçiniz. 0232 489 22 27

Bizi mle İletişime Geçin

© copyright RunwayKariyer2022

71 / 100
Telefon ile Ara
WhatsApp Mesaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare