0

Animasyonlar, modellemeler, 3 boyutlu tasarımlar gibi birçok amaç için kolay bir halde kullanılan 3Dmax gelişen teknolojiyle uyum sağlamak en iyi buluşlardan biridir. Üç boyutlu modeller bu programın ileri düzeyde yeteneklerinden olan grafikleri işleme özelliği ve teknolojisi sayesinde oluşan modeller oldukça gerçekçi hatta gerçeğinden çok fazla ayırt edilemeyecek seviyede modeller üretilebilmektedir. Sizlerde kısa zaman içerisinde 3ds max kursu içerisinde sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son dönemlerde oldukça fazla popüler olan 3d max kursları ile kısa zamanda detaylı bilgilere sahip olmak mümkündür. İleri düzeyde animatörler oluşturabilmek için sizlerde bu kursa gitmelisiniz. Animasyon efektlerinde ciddi farka sahip olarak sizlerde kariyer hayatına bu alanda yön verebilirsiniz.

3Ds Max Nasıl Kullanılır?

Kullanım açısından sektörde kullanılan diğer programlarla 3ds max kursu benzerlik taşımaktadır. Oldukça detaylı bir kullanıma sahip olan bu program modelleme, materyal kaplama, ışıklandırma kamera ve animasyon hazırlama gibi çeşitli temel adımlarla kullanılabilmektedir.

Program kullanımında her bir aşama oldukça detaylı süreçler içermesinden dolayı rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sizlerde 3d max kursları eğitimlerini alarak rahatlıkla bu alanda kariyer yolunuzu çizebilirsiniz. Program temel olarak model hazırlanması, modelin düzenlenmesi, kaplamanın seçilmesi, ışıklandırmanın ayarlanması ve kameranın ayarlanması yanı sıra son olarak da render alınması adımları şeklinde kullanılmaktadır.

Program ile gerçekçi modeller hazırlamanın yanı sıra modeller animasyona da dönüştürülebilmektedir. Programda yer alan Character Studio niteliği ile bir canlının hareketleri animasyon üzerinde taklit edebilmektedir.

Öğrencilerimizin yaptıkları projeleri eğitim sayfamızda görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir