fbpx

21-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

3ds Max Eğitimi

Eğitmen

Erkan TURGUT

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

3ds Max Eğitimi Hakkında

Üç boyutlu tasarımlar, çizgi filmler, animasyonlar ve modellemelerin yapılabilmesi için 3ds max eğitimi alınması gerekmektedir.

Herkes tarafından 3ds max olarak bilinen programın tam adı 3ds Studio Max' tir. İlk olarak piyasaya 1990 senesinde Tom Hudson önderliğinde çıkartılmıştır.

3ds max programı hayatın hemen hemen her alanında kullanılmakta olup; televizyon reklamlarında, mimari yapıların dizayn edilmesinde, tasarım süreçleri de dahil olmak üzere bir çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Reklam, medya, tasarım sektörlerinde çalışan ya da çalışmak isteyen herkesin 3ds max eğitimi alması meslek hayatını pozitif yönde etkileyecektir.

3ds max programı sayesinde kullanıcılar modelleme, animasyon, ışıklandırma, kamera, çizgi film hazırlama gibi birçok işlem yapabilmektedir. Özellikle son dönemlerde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte iyi bir 3ds max eğitimi sonrasında hayal edilen tüm görsel efektler gerçekçi bir şekilde yapılabilmektedir.

 3ds Max Programı Tercih Nedenleri

3ds Studio hayatımızda çok geniş bir yer tutuyor, biz fark etmesekte. TV reklamlarında , mimarlar, iç mimarlar, mimarlık öğrencileri, endüstriyel ürün tasarımcıları,mimari yapıların düzenlenmesinde , bilimsel örneklerin incelenmesinde , sinema ve özel efektlerde ,uzay simülasyonlarında ,çizgi film animasyonları, tıbbi ve ticari alanda , endüstriyel tasarımda jenerik hazırlanmasında ve daha bir çok alanda 3ds Studio kullanılmaktadır. Bilgisayar teknolojisinin hızla ilerlemesine paralel olarak baş döndürücü bir şekilde gelişmekte ve hayatımızda vazgeçilmez bir animatör program olarak yerini almaktadır ve alacaktır. Dünyada en çok kullanılan ilk 5 program arasında yer alan 3ds max programı sürekli kendini güncelleyerek kullanıcılarına sağlamış olduğu kolaylıklar sayesinde en çok tercih edilen programlardan biri olmayı başarmıştır.

 

3DS MAX Neler Öğreneceksiniz

  • 3d modelleme
  • ışık
  • kamera
  • malzeme
  • vray dış mekan
  • iç mekan aydınlatma
  • vray render

Bilgisayarlarımız = HP 24" Geniş IPC ekran, İntel Xenon İşlemcili, 16GB Ram, 1100/1000 GB/s NVE Hard Disk

 

e-mail Göndermek İçin Tıklayın

WhatsApp Mesaj Göndermek İçin Tıklayın

Telefon ile aramak için tıklayın

İletişim Sayfası

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Uzmanlık Alanları 3ds Max & Revit & AutoCad & Photoshop & VRay


Fiyat : Free

Kontenjan : 5


Başlama Tarihi:

18-02-2020 19:00


Bitiş Tarihi:

09-04-2020 21:20

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

KOSGEB Destekli

Autodesk Onaylı

Ön Kayıt