fbpx

21-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

Dış Ticaret Eğitimi

Eğitmen

Özgür Başlangıç

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

Dış Ticaret Kursu

Dış ticaret kursu eğitim programı, dış ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlerin eleman ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenmiştir. İzmir sınırları içerisinde faaliyet gösteren Kariyer Meslek Kursu, diğer eğitim programlarında olduğu gibi dış ticaret uzmanlığı eğitimi programıyla da herkesin beklentisini karşılayacaktır.

Dr. Özgür Başlangıç'tan Eğitim Alın.

Dış Ticaret Eğitimi

Programın amacı, dış ticaret konusunda yetkin çalışanlar yetiştirmektir. Kapsamlı eğitim programı sayesinde, bu alanda gerekli olan her türlü teorik bilgi sağlanmaktadır. Aynı zamanda vaka çalışmaları gibi örnek çalışmalarla, katılımcılara gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumlar da gösterilmiştir. Dış ticaret eğitim programı kapsamında verilen teorik ve uygulama eğitimi, dış ticaret alanında kariyer yapmak isteyen herkes için ideal bir şekilde sunulmaktadır. Runway Kariyer tarafından İzmir’deki eğitim merkezinde sunulan dış ticaret uzmanlığı eğitimi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı mesleki eğitim kursudur.

Dış ticaret eğitim programı para politikalarından başlayarak ticaret anlaşmalarıyla devam etmektedir. Temel bilgilerin verilmesinin ardından dış ticaret alanında muhasebe, finansman, genel işlem ve bankacılık hakkında bilgiler sunulmaktadır. Aynı zamanda ihracat kavramı da katılımcılara açıklanmaktadır. Program, dış ticaret alanında yaygın olarak kullanılan INCOTERMS üzerinde durmakta ve INCOTERMS terimlerimi detaylı bir şekilde incelemektedir. Ödeme yöntemleri ve dış ticaret için gerekli belgeler de programın kapsamı içerisinde işlenmektedir. Runway Kariyer tarafından İzmir’de sunulan program, kapsamlı olarak tüm bilgileri katılımcılara sağlamaktadır. Programın öne çıkan noktası ise uygulamalı olarak sunulan eğitimdir.

Dış Ticaret Eğitimine Kimler Katılmalı

  • Dış ticaret ile İlgilenler
  • Dış ticaret yapan firma temsilcileri
  • Yeni bir iş sahası yaratmak isteyen girişimciler
  • Dış ticaret alanında kendini geliştirmek isteyenler

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Dış Ticaret ve Uluslar Arası Ticaret, Pazarlama, Lojistik

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free

Kontenjan : 10


Başlama Tarihi:

01-01-1970 00:00


Bitiş Tarihi:

01-01-1970 00:00

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

KOSGEB Destekli

MYK Onaylı

Ön Kayıt