fbpx

12-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

E-Fatura Eğitim

Eğitmen

Uğur Harman

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

E-fatura ve E-defter Eğitimi
Eğitimin Amacı Ve Kapsamı

Bu eğitimde katılımcılara E-Fatura ve E-defter uygulamalarını ilk kez kullanacaklar için detaylar, uyum sağlama ve mevzuat değişiklikleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için hazırlanmıştır.

Eğitim Amacı

Eğitime katılan kişilerin hazırlanan eğitim programı ile e fatura ve e-defter eğitimi ile ilgili olarak uygulamada karşılarına çıkabilecek sorunların hızlıca çözüme kavuşturulmasını sağlamak, çözüm yoluna gidilirken uygulama hakkında derinlemesine bilgi ve donanım sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

Mevzuat kapsamında elektronik fatura ve elektronik defter uygulamasını kullanmaya başlama zorunluluğu olan yada zorunlu olmayıp da bu uygulamanın avantajlarını öğrenip, bu avantajlardan faydalanmayı isteyen firmaların çalışanlarının konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmaları bu eğitim kapsamında amaçlanır.

Eğitim Programına Kimler Katılabilir

Firmaların muhasebe departmanlarında çalışanlar, SMMM bürolarında çalışanlar, SMMM meslek mensupları, uygulama kapsamındaki mükellefler ve finans sektörüne yeni giriş yapanlar E-Fatura ve E-Defter Eğitimi programına katılabilirler.
Gelirler İdaresi ile entegreli eğitim programı.

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Mali Müşavir Muhasebe Finans Alanında Uzman


Fiyat : Free

Kontenjan : 10


Başlama Tarihi:

01-01-1970 00:00


Bitiş Tarihi:

01-01-1970 00:00

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

KOSGEB Destekli

Ön Kayıt