fbpx

15-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

Finansal Muhasebe Eğitimi

Eğitmen

Umut Harman

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

Finansal Muhasebe Eğitimi

 

İşletmeler adına büyük öneme sahip olan muhasebe departman bölümünü, bu konuda tam donanımlı çalışanlar süreci yönetmektedir. Peki bu kalifiye kişilerin donanımı neleri karşılamaktadır? Mevzuata uygun, konuya hakim, işletmenin hedeflerini ve varoluş sebeplerini iyi bilen niteliklere sahip kişiler olduğunu söylemek mümkün.

Bu konuda alacağınız finansal muhasebe eğitimi sayesinde geleceğe umutla bakabilir ve kariyer sahibi güzel bir iş bulabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için site üzerinden bağlantı kurmanız yeterlidir.

Muhasebe Eğitimi

Muhasebe uzmanı personeli yetiştirme konusundaki amaç doğrultusunda, konusunda tecrübeli ve uzman eğitmenler verilen eğitimlere girmektedir. Yetkin ve kalifiye personel yetiştirme konusunda ele alınan çalışmalar, özel materyaller ve planlamalı ders üzerinden gerçekleşmektedir. Konuyla ilgili tüm eğitimler teorik ve uygulamalı olarak katılımcılara sağlanır.

Özellikle işletmelerin arzu ettiği muhasebe bilgisine sahip ve mevzuat hakkında donanımlı çalışanlar, bu eğitim sürecinde yetişmektedir. Kaliteli hizmet ile muhasebe eğitimi üzerinden en iyi desteği alabilir; geleceğinizi garanti altına alabilecek doğru mesleği edinebilirsiniz.

Etkili Ders Programı ile Finansal Muhasebe Eğitimi

Amaca uygun olarak oluşturulmuş ders programı planlı şekilde uzman eğitmenler eşliğinde katılımcılara aktarılır. Eğer muhasebe üzerinden kariyer sahibi olmak ve iyi bir meslek edilmek isteniyorsa, bu kaliteli eğitime katılmak yeterlidir. Geniş kapsama sahip programa katılım gösteren kişiler; mevzuat, finans ve muhasebe hakkında gerekli tüm bilgileri donanımı şekilde alabilmektedir. Kapsamlı ve derin bir bilgi sahibi olabilmek için güvenle eğitimlere katılmak mümkün.

Uzman Eğitmenler ile Özel Muhasebe Eğitimi

Özel olarak ele alınmış planlı dersler, konusunda tecrübe sahibi eğitmenler üzerinden desteklenmektedir. Seçkin akademisyenler ile beraber uzman mali müşavirler üzerinden eğitim verilir. Süre sonunda MEB onaylı sertifika ile beraber her yerde iş bulabilme imkanı yakalamak mümkün. Yapmanız gereken hemen site üzerinden bağlantı kurarak eğitimlere katılım göstermektir.

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Muhasebe, Finans, Netsis ve Micro Eğitimleri Konusunda Uzman

Mali Müşavir Muhasebe Finans Alanında Uzman

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free

Kontenjan : 10


Başlama Tarihi:

18-02-2020 19:00


Bitiş Tarihi:

23-04-2020 21:00

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

KOSGEB Destekli

Netsis Onaylı

Ön Kayıt