fbpx

22-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

İleri Excel Eğitimi

Eğitmen

Kariyer Meslek

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

İleri Excel Eğitimleriyle Güçlü Bir Kariyer

Excel eğitimleri, iş dünyasının hemen her alanında çalışanlar için gereklidir. İleri seviyede Excel kullanabilmek, birçok alanda getirilere sahiptir. Bu sayede verilerin düzenli şekilde korunması, saklanması ve analiz edilmesi mümkündür. Sahip olunacak bir ileri excel eğitimi çalışmaların kalitesini arttırır. Ve çalışanların öz geçmişlerine eklenecek bir artı puan olarak kabul edilebilir.

İleri Excel Eğitimlerinin İçeriği

İleri excel eğitimi alan kimseler, bu programı en üst seviyede kullanmayı öğrenirler. Eğitimlerin başlangıcında excel formülleri ele alınır. Bu program kullanılırken en çok karşılaşılan excel formülleri detaylıca kavranır. Sonrasında ise, excel veri tabanları hakkında bilgiler edinilir. Bu veri tabanlarına ait giriş listelerinin meydana getirilmesi, sorgulanması gibi kavramlar incelenir.

İleri Excel eğitimlerinde hyper link, çoklu sayfa formülleri gibi birçok detay ele alınır. Program sonunda öğrenciler Excel'in her özelliğini kavrayabilir. Buna yazılımın çok az bilinen detayları da dahildir.

İleri Excel Eğitimleri Neler Kazandırır?

Çağımızda iş dünyası sürekli olarak gelişip, yenilenmektedir. Bu yenilikler, çalışma yaşamını olumlu etkiler. Ve çok daha hızlı, güvenli, pratik bir çalışma anlayışının gelişmesine yardımcı olur. Çalışanların bu yeniliklere uyum sağlamaları, günümüz iş dünyasının bir gerekliliğidir. Alınacak bir ileri excel kursu sayesinde kariyer adına önemli bir adım atmak mümkündür.

Excel gibi temel programların bilgilerine detaylıca hakim olmak, çağımızda işverenlerin sorguladığı bir detaydır. Bu programları kullanmaya ileri seviyede hakim olanlar, kendileri için iyi bir yatırım yapmış olurlar.

İleri Excel Kursu İzmir Eğitim Takvimi

e-mail Göndermek İçin Tıklayın

WhatsApp Mesaj Göndermek İçin Tıklayın

Telefon ile aramak için tıklayın

İletişim Sayfası

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free

Kontenjan : 10


Başlama Tarihi:

01-01-1970 00:00


Bitiş Tarihi:

01-01-1970 00:00

Ön Kayıt