fbpx

22-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

Bilgisayar İşletmenliği Kursu

Eğitmen

Kariyer Meslek

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

Bilgisayar İşletmenlik Kursu İzmir

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Temel bilgisayar eğitiminin verildiği Bilgisayar İşletmenliği kursu, her yaştan insanın ihtiyaç duyabileceği bir eğitimdir. Öğretmenlik, katiplik ve diğer bazı kamu alanlarında çalışmak için Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak gerekmektedir. Sağladığımız temel bilgisayar eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılar, MEB onaylı sertifika almaya hak kazanmaktadırlar.Temel Bilgisayar Eğitimi Bu eğitim, her yaştan insanın katılım sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Eğitimin kapsamı içerisinde Microsoft Office programları üzerinde hakimiyet kazanmak vardır. Microsoft Office, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint programları, katılımcılara detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Eğitim kapsamında, bu programlar kullanılarak belge oluşturulmaktadır. Katılımcılar aynı zamanda Microsoft Excel programını kullanarak tablo oluşturmayı da öğrenmektedirler. Microsoft PowerPoint bölümünde ise katılımcıların etkili bir şekilde sunum hazırlamaları desteklenmektedir. Temel bilgisayar eğitimimiz alanında uzman ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.

Neleri Öğreneceksiniz?

Eğitim içeriği Milli Eğitim Bakanlığının formatında hazırlanmış olup içerik olarak temel bilgi teknolojileri eğitimi almış olacaksınız, Toplam 160 Derslik bir proğramı eğitimi almış olursunuz.

Bilgisayarın tanımı, dosyalama ve arşivleme sistemleri Microsoft Office Programları içeriklerinin eğitimlerini almış olursunuz.

  • Bilgisayar Arayüzü Tanımı ve Ayarlar Yapma
  • Denetim Masası ve Ekran Ayarları
  • Dosyalama Sistemleri ve Uygulamaları
  • 3 Parti Yazılım Yükleme ve Kaldırma
  • İnternet'ten program indirme ve kurma
  • Microsoft Office Yazılımların Kurulumu
  • Office Programlarının Kullanımı

İşletmenlik Sertifika Sınavı Nasıl Oluyor.

120 soru çoktan seçmeli soru sorulur, geçme notu 50 puan olarak hesaplanır. Uygulama sınavında ise 6 soru üzerinden Microsoft Word, Excel ve PowerPoint programları ile ilgili sorular sorulur, uygulamalı olarak yapmanız istenir.

Bilgisayar İşletmenliği Ders Programı

Bilgisayar İşletmenliği eğitimi içeriğinde göreceğiniz ders konuları aşağıda detaylı olarak belirtilmişti.

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free

Kontenjan : 20


Başlama Tarihi:

08-02-2020 15:50


Bitiş Tarihi:

28-03-2020 18:50

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

Microsoft Onaylı

Ön Kayıt