fbpx

15-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

Emlak Danışmanlığı Kursu

Eğitmen

Kariyer Meslek

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

Emlak Danışmanlığı Kursu

Emlak danışmanlığı kursu , günümüzde emlak sektörü ciddi bir yükseliş içerisindedir. Ev satın almak veya kiralamak isteyen kişiler ise farklı seçenekler arasında kaybolmaktadırlar. İnsanların doğru bir ev seçerek yatırım yapması bazı durumlarda zorlu bir süreç olabilmektedir. Ama artık bu durum son bulacak. Emlak danışmanlığı kursuna katılarak başarıyla tamamlayan kişiler, ev arayanlara yol göstermek için ilk adımı atabilirler.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Kursu

İsteyen herkes emlak danışmanı olabilir. Tek yapmanız gerek Emlak Danışmanlığı eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamaktır. Kariyerini değiştirmek isteyip emlak sektörüne geçmek isteyenler, bu eğitime katılarak kendilerini geliştirebilirler. Aynı zamanda sektörde aktif olarak çalışan kişiler de bilgilerini yenilemek ve yeni yönetmelik ve tüzüklerden haberdar olmak adına bu eğitime katılabilirler. Emlak alım ve satım ile ilgili her türlü konu, program kapsamında detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Uygulama ve örneklerle destekleme program, katılımcıların yetkin bir şekilde emlak danışmanlığı eğitimini tamamlamasını amaçlamaktadır. Program hakkında bilgi almak ve aklınıza takılanları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz talep ettiğiniz tüm bilgilerle en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Emlak danışmanlığı kursu kapsamında ev hakkında bilgi sahibi olmaktan etkili insan ilişkilerine kadar pek çok farklı konu ele alınmaktadır. Bu eğitimi tamamladıktan sonra katılımcılar kendi emlak ofislerini açma yetkinliğine sahip olurlar. Eğitim kapsamında verilen imar uygulamaları, tapu uygulamaları, emlak alım-satım ve kiralama bilgileri, kendi ofisinizi açmanıza destek olacak yapıya sahiptir. Emlak danışmanlığı kursu MEB onaylı sertifika sağlamaktadır. Bu nedenle kendi ofisinizi açmak için başka bir eğitim belgesine ihtiyacınız kalmamaktadır.

  • MEB Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikası
  • İş yeri Açarken Ticaret Odasının İstediği Sertifika
  • 100 Sat Eğitim ve Sertifika
  • Uzman Eğitmen Kadrosu
  • Güncel Eğitim Programı, Günlük Karşılaşılabilecek Sorunların Çözümü

Emlak Danışmanlığı Sertifikası Neden Alınmalı?

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikası İş yeri Açarken ve Emlak Danışmanı Olarak Çalışmak İstediğinizde Gerekli Olan Sertifikadır ve Zorunludur, Bakanlık Onaylı Sertifikanız Olmaması Halinde İş yeri Açılış ve Çalışma İzninizi İlgili Kurumlardan Alamazsınız.

Emlak Danışmanlığı Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Emlak Sektörü ile ilgili genel kavramlar, satış ve kiralama işlemleri, pazarlama ve reklam işlemleri, müşteri memnuniyeti gibi konular ağırlıklı olarak işlenen derslerdir.

Emlak Danışmanlığı Kursu Milli Eğitim Sınavı

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Görevlendirilen Temsilciler Eşliğinde Yapılan Sertifika Sınavı, Kursun Bitiş Tarihinden İtibaren 30 İş Günü İçerisinde Gerçekleşir, Kursa Kayıtlı Öğrencilere Sınav Tarihleri SMS ile Bilgi Verilir.

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free

Kontenjan : 20


Başlama Tarihi:

03-03-2020 19:00


Bitiş Tarihi:

09-04-2020 21:00

Düzey : Başlangıç

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

MYK Onaylı

Ön Kayıt