fbpx

15-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ICF Onaylı

Eğitmen

Meltem TANRISEVEN

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

Öğrenci Koçluğu Nedir?

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Icf Onaylı Koçluk, danışan ile danışılanın aynı yolda kararlılıkla yürümesini ifade eder. Bunun yanı sıra koç kişinin istediği performansa ulaşabilmesi için karşısına çıkan engeller ile nasıl baş etmesi gerektiği konusunda danışanını en doğru biçimde yönlendirmelidir. Bunun için de detaylı bir öğrenci koçluk eğitimi almalıdır. Böylece danışanlar, değişen koşullarda koç yardımı ile daha doğru hamleler yapabilecektir.

Koçluk Eğitimi Ne Kazandırır?

İnsanın, belli bir fikir doğrultusunda odaklanarak düşünmesine yardımcı olan koçluk eğitimlerinde; beden dilini doğru yorumlayabilmek, aktif bir biçimde dinleme yapabilmek, motivasyonu arttırmanın yollarını bulabilmek, doğru zamanda doğru soruları yöneltmek ve güçlü bir koçluk duruşuna sahip olabilmek konularına dair detaylı bilgi verilmektedir. Kariyer Koçluk Eğitimi olarak bizler tüm başlıkları derinlemesine eğitimlerde veriyoruz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Icf Onaylı, sorunlardaki olay ve kişi ayrımını en iyi biçimde yaparak doğru çözüm yolları sunmak anlamına gelir. Bu neden ile koçluk eğitimi alırken farklı bakış açılarına da sahip olacaksınız. Danışanların; güçlü ve zayıf noktalarını tespit etmek ve bu alanlardaki farkında lığı arttırmak koçluğun olmazsa olmazları içerisinde yer alıyor. Öğrenci Koçluk Eğitimleri , kursiyerlerine sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal hedefleri de okuyabilme ve bu hedefler konusunda danışanlarına yön vereme olanağı tanıyacaktır.

Öğrenci Koçluğu 3 Modülden Oluşmaktadır

  • Öğrenci Koçluğu Eğitimi Modülü
  • Öğrenci Mentörlüğü Eğitimi Modülü
  • Eğitim Danışmanlığı Eğitimi Modülü

Öğrenci Koçluk Eğitimlerini Kimler Katılmalı?

Koçluk, bir terapi hizmeti olmadığı gibi dert ortaklığı da değildir. Kurumsal ya da bireysel olarak belirlenen hedeflere ulaşma yolunda doğru adımların atılmasında yardımcı bir yol arkadaşı olan koçlar, profesyonel eğitimlerin ardından bu işi yapabilir. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen ve kariyerini bu yönde çizmiş olan herkes İzmir öğrenci koçluk eğitimi hizmetlerinden yararlanabilir. İzmir öğrenci koçluk eğitimi; liderlikten, yaratıcılık ve duygusal zekaya kadar her konuda birikimlerini sizlerle paylaşmaya hazırdır. Profesyonel bir koç olabilmek için ICF onaylı sertifika sahibi olmanız gerektiğini unutmamanız gerekir.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Icf Onaylı, sizlere sunduğumuz eğitimleri başarılı bir biçimde tamamlamanız halinde kurs sonunda sizlerin olacaktır. Böylece son yılların en gözde ve aranan mesleklerinden biri olan koçluk için yeterli donanıma ve gerekli sertifikaya sahip olabilirsiniz. Eğitimler sonunda; herkesin gördüğüne değil satır aralarına da hakim olan bir bakış açısına sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Yaşam Koçu Olmak İçin Diğer Eğitimlere Göz Atabilirsiniz.

 

 

İletişim Bilgileri

e-mail Göndermek İçin Tıklayın

WhatsApp Mesaj Göndermek İçin Tıklayın

Telefon ile aramak için tıklayın

İletişim Sayfası

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

İnsan Kaynakları ve Koçluk Eğitimlerinde Uzman Eğitmenimiz.


Fiyat : Free

Kontenjan : 5


Başlama Tarihi:

01-01-1970 00:00


Bitiş Tarihi:

01-01-1970 00:00

Ön Kayıt