fbpx

07-03-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

Servis Aracı Soförü MYK

Eğitmen

Kariyer Meslek

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

Servis Aracı Şoförü

Sektör: Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme
Yeterlilik Adı: Servis Aracı Şoförü Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 17UY0328-3

Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Sınavı Nedir?

Servis Aracı Soförü Myk yani Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Yeterlilik Kodu 17UY0328-3 Olan Servis Aracı Şoförü Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’ nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme Komisyonu tarafından hazırlanan standartta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşan bu eğitim ile Servis Aracı Soförü Myk Seviye 3 sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Servis Aracı Şoförü Seviye 3 Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

İletişim İçin Tıklayın

Servis Aracı Soförü
Servis Soförü

Servis Araç Soförü Başvuru Evrakları

1) Başvuru sahibi tarafından imzalanmış Personel Belgelendirme Başvuru Formunun orijinal nüshası,
2) Nüfus cüzdanı fotokopisi (TC vatandaşı olmayanlar için, geçerli pasaport fotokopisi),
3) Sınav ücretinin yatırıldığına dair banka dekontu.

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free


Başlama Tarihi:

07-03-2020 15:00


Bitiş Tarihi:

25-04-2020 19:00

MYK Onaylı

Ön Kayıt