fbpx

28-02-2020

Ücret /

Detaylar

Home Courses

İşaret Dili Kursu

Eğitmen

Kariyer Meslek

Kategori

Kursa Katılanlar

Katılımcı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurs Yorumları

Yorum Yok

İşaret Dili Kursu

İzmir Temel İşaret Dili Kursu Nedir?

İzmir Temel İşaret Dili Kursu temel cümleleri nasıl işaret dili ile anlatacağınızı, cümleleri tamamlayacağınızı ve hepsini nasıl bir araya getireceğinizi görerek nasıl genişletilmeyeceğini öğretir; böylece kendinizi tanıtıp konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğitim boyunca renkler, sayılar, yaşadığınız yer, aile, yapmak istediğiniz aktiviteler ve aklınıza gelen her şey için işaretler öğreneceksiniz.

İşaret Dili Kurs İçeriği Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İşaret Dili Kursu

Kurs boyunca, işaretleri nasıl yapacağınızı ve bu güzel dilde iletişim kurmak için yüz ifadelerini nasıl birleştireceğimizi gösteren videoları izleyerek öğreneceksiniz. Bu ders, asgari ses desteği ile endüstrinin en iyi uygulamalarını kullanarak öğretilir. Kurs boyunca, sessizliğe dalmış olacaksınız, böylece Sağır insanların ve işaret dilinin bakış açısını anlayacaksınız. Ayrıca, Sağır kültürünün dünyasına bir giriş yapacak olup dudak okuma, bebek işaretler ve tercümanlık kariyeri gibi konuları keşfedeceksiniz. Kursun sonunda, bir Sağır kişiyle tanıştığınızda konuşmaya hazır olacaksınız!

Temel İşaret Dili Sağladığı Faydalar

İzmir temel işaret kursu sağladığı en büyük fayda, işitme ve konuşma engellerle aranızdaki tüm engellerin kaybolmasıdır. İşaret dilini öğrendiğiniz zaman bu bireylerle günlük hayat hakkında rahatlıkla konuşabilirsiniz. Eğitim kariyerinde ilerlemek isteyenler için de fırsat sağlamaktadır. Engelli kişiler de özel sektörde ve kamu sektöründe çalışma hayatına katılmaktadır. İşaret dilini aktif olarak kullanarak bu kişilerle iletişiminizi geliştirebilir ve işlerin tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

İşaret Dili Kursu İzmir Eğitim Takvimi

Eğitim Başlama Tarihi: 01 Şubat 2020 Eğitimin Bitiş Tarihi: 21 Mart 2020 Eğitim Günleri : Cumartesi Eğitim Saatleri: 10:00 - 14:50 Toplam Ders :  48 Ders Toplam Hafta : 8 Hafta
e-mail Göndermek İçin Tıklayın WhatsApp Mesaj Göndermek İçin Tıklayın Telefon ile aramak için tıklayın İletişim Sayfası

İzmir Temel İşaret Dili Kursu Milli Eğitim Sınavı

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Görevlendirilen Temsilciler Eşliğinde Yapılan Sertifika Sınavı, Kursun Bitiş Tarihinden İtibaren 30 İş Günü İçerisinde Gerçekleşir, Kursa Kayıtlı Öğrencilere Sınav Tarihleri SMS ile Bilgi Verilir.

 

Ücretsiz Online eğitim Fırsatı

Temel İşaret dili eğitimine katılan tüm öğrencilerimize sınırsız Online temel işaret dili eğitimi ücretsiz. " İstediğiniz zaman dersleri tekrar edebilir ve pratik yapabilirsiniz."

Eğitim İçerikleri İçin Lütefen İletişime Geçin

Eğitmenlerimiz

Mesleki Eğitim Kurumu Kurumsal Kariyer Eğitim Kursu


Fiyat : Free

Kontenjan : 10


Başlama Tarihi:

22-02-2020 10:00


Bitiş Tarihi:

21-03-2020 14:50

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

KOSGEB Destekli

Ön Kayıt