Excel programı iş hayatında özellikle muhasebe alanında kullanılan bir office programıdır. Excel bilmek ve bu programa hakim olmak iş hayatında işe alınma durumunda oldukça önem teşkil eder. Excel bilmek sadece iş hayatında değil öğrenci iken de oldukça önem taşımaktadır. Özellikle CV bilgilerine excel bildiğinizi eklemek sizi diğer adaylar arasında her zaman öne taşır.

Excel eğitimi ise ülkemizde pek çok kurum tarafından yapılan bir eğitim türüdür. Bu excel eğitimi hemen hemen her kurum tarafından alınabilmektedir. Özellikle bu eğitimi online bir şekilde de alabilmek ileri seviye excel bilgisine sahip olmak da mümkündür. 

Online Excel Eğitimi

Günümüzde online eğitim ile excel bilgisine sahip olabilmek mümkün. Özellikle ileri bir seviyede excel eğitimi yine online eğitimi ile mümkün hale gelmiştir. Hal böyle olunca pek çok kişi tarafından tercih edilen bu excel kursu ile excel bilmek isteyen kısa bir süre içerisinde bu eğitimi alarak kolaylıkla bu programı öğrenebiliyor. Microsoft office programları arasında ki en popüler ve en çok kullanışlı programlar arasında yer alan excel eğitimi günün her saati elde edebileceğiniz bir eğitim türüdür. 

Excel Eğitiminde Neler Var?

Excel eğitiminde öncelikli olarak excel programında ki hesaplama işlemleri ile ilgili sizlere eğitim verir. Ayrıca programda gerekli olan veri depolama ve bütün bu verilerin bir site üzerinden aktarılması da yine eğitim arasında verilen bilgiler arasındadır.

Kurs Eğitmenleri Ad Soyad
Eğitmen 1 Ad Soyad
Eğitmen 2 Ad Soyad
Eğitmen 3 Ad Soyad

Kurs Dönemleri Başlama Tarihi
Yaz Dönemi 30.05.2020
Kış Dönemi 30.08.2020
İlkbahar Dönemi .30.12.2020
Sonbahar Dönemi 30.01.2020

Kurs Dökümanları Boyut
Brosur.pdf 66 KB
Kursicerik.doc 74 KB
Dokumanlar.zip 96 KB