0

İzmir de İnsan Kaynakları nın önemi son yıllar içerisinde firmalar tarafından gittikçe önemsenmekte ve hak ettiği değeri görmeye başlamış bulunmaktadır.

İzmir de İnsan Kaynakları İle İlgili Kurs

Bu noktada yapılan araştırmalar sonucunda yükselen bir değer haline gelen ve firmaların en önemli departmanları olmaya başlayan insan kaynakları ile ilgili olarak çeşitli kurslar ve eğitimler verildiği görülmektedir.

Bu çok özel uzmanlık gerektiren konu ile ilgili olarak İzmir insan kaynakları kursu başta olmak üzere eğitim kurumlarının sınıflar açtığı bilgisine ulaşılmıştır.

Uzmanlık gerektiren bu konu ile ilgili olarak yapılan atölye çalışmalarında katılımcıların insan kaynakları süreçleri ile ilgili bilgilere hakim olmaları ve tüm işlerin gerekliliklerini kolaylıkla yapabilecekleri seviyelere ulaşmaları sağlandıkları görülmektedir.

Program
-İK Yönetimi,
-İK Fonksiyonları,
-İşe Alım, İşe Yerleştirme Süreçleri,
-Performans Yönetimi,
-Çalışanların Memnuniyeti,
-Eğitimler ile Çalışanların Geliştirilmesinin Sağlanması,
-Kariyer Yönetimi,
-İK Atölye Çalışmaları,

Kapsamlı bir eğitim programı ile katılımcıların gerekli donanımlara sahip olmaları sağlanmaktadır. İnsan Kaynakları konusunun son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir değer olduğu ve bu konu ile ilgili olarak kurumlar tarafından kurslar düzenlendiği bilgileri sevindirici bir gelişme olarak karşılanmaktadır.

Kurs Eğitmenleri Ad Soyad
Eğitmen 1 Ad Soyad
Eğitmen 2 Ad Soyad
Eğitmen 3 Ad Soyad

Kurs Dönemleri Başlama Tarihi
Yaz Dönemi 30.05.2020
Kış Dönemi 30.08.2020
İlkbahar Dönemi .30.12.2020
Sonbahar Dönemi 30.01.2020

Kurs Dökümanları Boyut
Brosur.pdf 66 KB
Kursicerik.doc 74 KB
Dokumanlar.zip 96 KB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir