İşaret dili sağır ve dilsiz kişiler ile konuşabileceğiniz bir dildir. Bu dili bilmek sağır ve dilsiz kişiler ile en iyi şekilde iletişimi kurabilmenizi sağlar. İşaret dili bilmek kendinize yapacağınız en iyi yatırımlardan biridir. Pek çok iş dünyasında bu dili bilmek sizi her zaman avantajlı bir konuma getirecektir. Bundan dolayı bu dilin öğrenilmesi önem arz etmektedir. Siz de işaret dili kursu ile bu dili öğrenebilirsiniz. İşaret dili öğrenme oldukça kolaydır.

İşaret dili eğitimi ülkemizde birçok kurumda verilen bir eğitimdir. 1-2 ay gibi kısa bir süre içerisinde öğrenilen bu dil eğitimini tamamlamanız durumunda bazı kurumlar tarafından tarafınıza tercümanlık sertifikası da verilmektedir. İşaret dili kursu ülkemizde her ilde bulunabilen ve verilen bir kurs türüdür. Bu kursları tercih etmeden önce kurslar hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız ve referanslara da bakmanız önem arz eder. 

İşaret Dili Eğitimi Kaç Gün Sürer?

İşaret dili eğitimi genel de kısa sürmektedir. Ortalama olarak 1 ay gibi kısa sürede eğitim tamamlanır fakat bazı durumlarda bu eğitim 1.5 ay hatta 2 aya kadar da çıkabilmektedir. Bu tamamen kurumun eğitim kalitesine bağlıdır. İşaret dili öğrenme oldukça kolaydır. Siz de iyi bir işaret dili eğitimi veren kurumlardan birini tercih ederek bu dili öğrenebilirsiniz.

İşaret Dili Eğitimine Kimler Katılabilir?

Bunun için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İşaret dili eğitimine herkes katılabilir ve bu dili herkes öğrenebilir. Özellikle işaret dili eğitimi alanında kariyer yapmak isteyenler bu eğitime katılarak sertifika alıp işaret dili alanında kariyer yapabilmektedir. 

Kurs Eğitmenleri Ad Soyad
Eğitmen 1 Ad Soyad
Eğitmen 2 Ad Soyad
Eğitmen 3 Ad Soyad

Kurs Dönemleri Başlama Tarihi
Yaz Dönemi 30.05.2020
Kış Dönemi 30.08.2020
İlkbahar Dönemi .30.12.2020
Sonbahar Dönemi 30.01.2020

Kurs Dökümanları Boyut
Brosur.pdf 66 KB
Kursicerik.doc 74 KB
Dokumanlar.zip 96 KB