0
ICF Onaylı Koçluk Eğitimi İzmir Kariyer Meslek Kursu

Günümüzde koçluk eğitimleri önemli bir yere sahiptir. Çeşitli konulardaki koçluklar çağımızın modern bir çalışma alanıdır. Runway tarafından sunulan eğitimlerle koçluk MYK belgesi sahibi olabilirsiniz. Sunulan eğitimler bireysel ve kurumsal koçluk olarak ayrılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerle yaşamınıza farklı kariyer hedefleri koyun.

Koçluk Eğitimlerinin İçeriği

Sunulan koçluk seviye 6 İzmir kursları, profesyonelliği hedeflemektedir. Bu kurslarda amaç, alanında uzman kimselerin yetiştirilmesidir. Eğitimler, koçluk kavramının tüm detaylarını içermektedir. Günümüzde bu meslek, birçok farklı alanda uygulanmaktadır.

Koç unvanına sahip kimselerin, bu farklılıkları bilmesi gerekir. Bireysel koçluk ve kurumsal koçluk aynı şey değildir. Eğitimler, bu farkların kavranmasını sağlanmaktadır. Ayrıca koçların iletişim gücünü yükselten uygulamalar, eğitimlerin içeriğindedir.

Koçluk eğitimi alanlar beden dili konusunda bilgilendirilmektedir. Ayrıca insanları daha yakından tanımaları için gerekli bilgiler sunulmaktadır. Eğitimler, profesyonel koçluk için gereken tüm kazanımları içermektedir.

Profesyonel Eğitmenlerle Olaylı Kurslar

Runway, yılların eğitim deneyimlerine sahip bir kurumdur. Bu deneyimleri günümüz eğitim anlayışıyla sürekli güçlendirmektedir. Eğitimler tamamen uzman bir kadro tarafından verilmektedir. Kurs bitiminde eğitimlerini başarıyla tamamlayanlara referans olunmaktadır. Eğitim sonrası kursiyerlerin çeşitli firmalarda çalışması mümkündür. Veya bireysel koç olarak hizmet sunabilirler. Bu mesleki yeterlilik İzmir kurslarına civar bölgelerden de katılım olabilmektedir. Kurs sonrasında kursiyerlere;

-Mesleki anlamda ihtiyaç duyulan bilgileri kavrama
-Koçluk hizmeti verme yeterliliği
-ICF onaylı sertifika kazandırılmaktadır.

Sizler de bu profesyonel eğitimlere katılabilir, başarılı bir kariyer kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir