Öğrenci koçluğu günümüzün gözde mesleği olmuş durumundadır. Bu mesleğe yönelen insanlar kariyer sahibi olabilmektedir. Başarıları ile de birçok öğrenci ve ailelerini mutlu etmektedir. Öğrenci koçluğu yapabilmek için bir takım sertifikalar ve eğitimler gerekmektedir.

Öğrenci koçu olabilmeniz için alacağınız eğitim önemlidir. Çünkü aileler öğrencilerini sizlere yönlendirirken aldığınız eğitimi ve başarılarınızı göz önünde bulundurmaktadır. 

Öğrenci Koçu Nasıl Olunur?

Öğrenci koçu olmak isteyenlere  İzmir öğrenci koçluk eğitimi sunmaktayız. Bu eğitim sayesinde sizler de öğrenci koçu olabilirsiniz. Alanında uzman öğreticilerden eğitim alabilme imkanını sunuyoruz. Sizler koçluk eğitimi İzmir ile yeni bir meslek sahibi olabilirsiniz. Ya da koçluk kursları aracılığı ile mesleğinizde daha ileriye gidebilirsiniz. Birçok koçluk kursuna kıyasla daha ileri seviyede bir eğitim sunmaktayız.

Öğrencilerini daha ileri seviyelere taşımak isteyen ailelere yardımcı olacaksınız. Bu kursu başarı ile bitirdiğinizde sertifika alacaksınız. Bu sayede birçok öğrencinin eğitim hayatında önemli bir yere sahip olacaksınız. Öğrencilerin kendini tanımasına ve kişiliğini ortaya koymasına sizler yardımcı olacaksınız.

Bu kutsal mesleğe İzmir öğrenci koçluğu eğitimi sayesinde ulaşmanız mümkün. Bu kurs bitiminde tam bir eğitmen olarak işe başlamanız mümkün olacaktır. Alacağınız sertifika da MEB onayı bulunmaktadır. Bu yüzden sertifikanın tüm Türkiye de geçerliliği bulunmaktadır.

​​​​​​​Eğitimin en kalitelisini sizlere sunmaktayız. Böylelikle iş hayatına başladığınızda zorlanmayacaksınız. Tecrübe konusunda da sıkıntıya düşmeden verimli çalışma ortamı sağlayacaksınız.

Kurs Eğitmenleri Ad Soyad
Eğitmen 1 Ad Soyad
Eğitmen 2 Ad Soyad
Eğitmen 3 Ad Soyad

Kurs Dönemleri Başlama Tarihi
Yaz Dönemi 30.05.2020
Kış Dönemi 30.08.2020
İlkbahar Dönemi .30.12.2020
Sonbahar Dönemi 30.01.2020

Kurs Dökümanları Boyut
Brosur.pdf 66 KB
Kursicerik.doc 74 KB
Dokumanlar.zip 96 KB