Teknolojinin ilerlemesiyle birçok alanda olduğu gibi klavye alanında da ilerleme kaydedilmiştir. Bu çağa ayak uydurmak için on parmak klavye öğrenmek işinize yarayabilir. Bilgisayar, telefon ve tablet kullanırken daha hızlı olmak için on parmak yazmak önemlidir.

10 Parmak F Klavye Kullanmanın Önemi Nedir?

10 parmak kullanarak az enerji harcayıp çok iş yapmanız mümkün!

– 10 parmak yazmak hem size hız kazandıracak hem de kariyer gelişiminize katkı sağlayacaktır.
– F klavye öğrenmek daha avantajlıdır.
– F klavyesi Türkçe’ye uygundur.
– F klavyesi sadece Türkçe değil Fransızca ve İngilizce dillerinde de hızlı yazmayı sağlar.
– F klavye ile hem yazarken hem de düşünebilirsiniz. 10 parmak ile düşünerek yazmak mümkündür. Böylelikle katıldığınız bir sempozyum veya toplantıda hiçbir ayrıntıyı kaçırmamış olursunuz.  Peki bu nasıl olacak? 

10 Parmak Eğitiminde Hangi Kurs Tercih Edilmeli?

F klavye eğitimi almak özellikle kamu hizmetini düşünenler için yararlı olacaktır. Bunun için MEB onaylı kursa gitmenizde fayda vardır. Kariyerinizde emin adımlarla yürümek için, 10 parmak kursu veren İzmir f klavye kursu tavsiye ederim. F klavye eğitimi İzmir’de amaç, kullanıcılara hızlı ve doğru bir şekilde kullanabilecekleri 10 parmak eğitimidir.

Katiplik yapmak isteyen kullanıcılar KPSS kursundan sonra fklavye kursu öneri başlayabilirler. Bu kursu tamamlayan kişiler hem özelde hem de kamu sektöründe birçok iş bulabilecekler.
Bu kurs bittikten sonra katılımcıların 1 dakikada 30 ile 40 kelime yazmaları hedefleniyor. 30 ile 40 kelime yazan katılımcılar için kurs başarıyla bitirilmiş kabul edilir. 

Kurs Eğitmenleri Ad Soyad
Eğitmen 1 Ad Soyad
Eğitmen 2 Ad Soyad
Eğitmen 3 Ad Soyad

Kurs Dönemleri Başlama Tarihi
Yaz Dönemi 30.05.2020
Kış Dönemi 30.08.2020
İlkbahar Dönemi .30.12.2020
Sonbahar Dönemi 30.01.2020

Kurs Dökümanları Boyut
Brosur.pdf 66 KB
Kursicerik.doc 74 KB
Dokumanlar.zip 96 KB